Hallo,
Nu ik via Kikker Leest zoveel nieuwe titels heb toe te voegen aan “Mijn nog te lezen-lijst”, had ik dringend nood aan een boekje om die tips in te noteren. Zo kan het boekje in mijn handtas en kan ik gerichter zoeken in de boekhandel en/of bibliotheek. Een deel zit wel in mijn hoofd maar er moet al zoveel worden opgeslagen in dat hoofd, dus een hulpje was welkom.
Ik heb eerst twee stempels gemaakt één met een boek en één met het woord ‘lezen’. Daarmee heb ik dan een notaboekje gepimpt. Het gutsen van letters vraagt nog wat oefening. Ik vind dat ik een mooi lettertype heb gekozen, maar om het mooi leesbaar “uit te gutsen” is niet zo makkelijk.
Tip : klik op de foto’s dan zie je ze beter.
Lieve groetjes,
CreativEls
Ik vind het in elk geval zeer geslaagd! Nu boekje vol titels en lezen maar! 🙂
LikeLike
Mooi gedaan! En leuke bekleding van de stempel! Ik ben al benieuwd naar de volgende exemplaren!
LikeLike
Tof gevonden! Laat ons zeker weten wat je van de boeken vindt die je las…
LikeLike
Heel leuk! Ik kijk al echt uit naar woensdag… Zelf stempels kunnen maken lijkt me super.
LikeLike
Héél geslaagd, ook de letters!
LikeLike
En jouw stempels zo mooi afgewerkt…sjieke zenne!
LikeLike
Amai, dat ziet er moeilijk uit! Maar zo handig, zo'n klein boekje voor in je handtas, slim gezien! Heb je dat boekje zelf ook gemaakt of ergens gekocht?
Mooi gedaan!
Dit berichtje had ik blijkbaar over het hoofd gezien; heb je voor de zekerheid maar in mijn bloglijst gezet op mijn pagina voor als mijn google-leeslijst weer eens blokkeert.
En dank je wel om de foto te wijzigen!
LikeLike
Zo'n notaboekjes kun je kopen bij Hema. Er zijn nog andere formaten ook. Gisteren probeerde iemand er ook op te flocken maar dat hechtte niet zo goed. Maar dat wil ik ook nog eens uitproberen, lijkt mij ook leuk.
LikeLike
Wow, jouw stempels zijn supemooi! Gaaf! Ik vind je boekentips ook erg leuk.
LikeLike
Leuke stempel dat boek,de andere die je hebt gemaakt ook allemaal overigens!;-)
groetjes
Angeline
LikeLike