Hallo,
6u45 was het vanochtend en ze stonden al aan mijn bed met een ontbijt. Heel lief natuurlijk maar volgend jaar zal mama toch even verwittigen dat ze op moederdag en vooral op moederdag toch graag wat langer wil slapen.
Na het ontbijt mocht ik aan de zoektocht beginnen . De zoektocht naar de zelfgemaakte cadeautjes. Er werd een heel parcours uitgestippeld tot aan de
Van Rune kreeg ik deze halsketting met zelfgemaakte parels in de modekleuren rood en blauw. Mama heeft een outfit waar die goed gaat bij passen.
Van Brett kreeg ik dit zelfgeborduurde geurzakje. Dit is nou eens helemaal een cadeautje zoals ik er 32 jaar geleden ook nog eentje gemaakt heb. Dus helemaal vintage/retro. Tof dat mijn zoon ook wat borduursteken heeft leren naaien.
Het zat in dit zelfgemaakte inpakpapier :
en mama kreeg nog een mooie voordracht van dit gedichtje :
Dankjewel, Rune en Brett, mama is heel blij met deze zelfgemaakte cadeautjes.
(Tip : klik op de foto’s, dan kan je ze beter zien)
Lieve groetjes,
CreativEls
Wat een lieve cadeautjes!
LikeLike
Deze reactie is verwijderd door de auteur.
LikeLike
Zo schattig 🙂
LikeLike
Oeps, 2 maal gereageerd… daarom 1 reactie toch maar even verwijderd
LikeLike
Zo'n mooie creatieve cadeautjes ! Het zit duidelijk in de genen, leuk dat je juffen daar dan ook aan meewerken he ! Heel mooi gemaakt !
LikeLike
super hoor zo verwend worden !
LikeLike