Hallo,
Hierbij mijn verslag van een geweldige dag.
Gisteren was het dan zo ver. Het evenement waar ik al enige tijd naar uit keek. Ik was al vroeg (voor een zaterdag dan toch) opgestaan om op tijd te kunnen vertrekken. Van uit het verre Limburg is het een hele trip naar Gent. Al maar goed ook, want later bleken er langs twee invalswegen ongelukken te zijn gebeurd en stonden mensen in de file, ik niet dus. Ik wist een goed plekje waar mijn auto heel de dag kon staan tegen een voordelig prijsje maar het is van daar uit nog even wandelen naar het Miat .
Tegen openingstijd kwam ik er aan. Het zag er nog niet zwart van het volk, ik kon nog alles goed zien en het Van Katoen – kraam was nog niet leeggekocht.
Ik kocht er volgende leuke items om Annick for Kenya te sponseren .
Eerst en vooral het boek van Mme Zsazsa niet voor mezelf maar voor mijn lieve collega. Ik heb mijn exemplaar al op Handmade in Belgium in Hasselt op de kop kunnen tikken.
Op de valreep heb ik het kunnen laten signeren.
Verder kocht ik deze tasjes gemaakt door Eloleo voor mijn kinderen. Zo kunnen ze makkelijk kleine spulletjes meenemen als we weggaan. Zoonlief stopt er zeker en vast auto’s in.
Voor mezelf kocht ik dit tasje om klantenkaarten makkelijk te kunnen wegstoppen in mijn handtas. Ik ben niet zeker over wie het heeft gemaakt.
Verder kocht ik volgend stofke bij Bambiblauw omdat het goed past bij een stofke dat ik in drie verschillende tinten heb.
Bij Vermiljoenshop kocht ik deze stof van Petit Pan
Vanaf nu zal je ook regelmatig zelfgemaakte stempels kunnen bewonderen op deze Blog, dit is zo leuk om te doen. Alleen nog even tijd vinden om al het nodige materiaal aangeschaft te krijgen.
Liesbet en Sophie hebben zelf ook heel leuke Blogs. Zij gaven tot gisteren ook leuk gestempelde items weg. Op de valreep heb ik nog kunnen meedingen naar al dat moois. Straks even gaan piepen of de winnaar al bekend is.
Liesbet haar blog heet : Twee meisjes in de stad
Sophie haar blog heet : Ton Bouton
Ze hebben ook een leuk Prikbord op Pinterest gemaakt. Wil je mijn eigen stempel Pinterest prikbord bekijken dan kan dat op volgende Link
Lieve groetjes,
CreativEls
Leuk verslag Els! Wat een leuke dag zeg.
En wat kijk ik er naar uit om morgen mijn gesigneerde boek in ontvangst te nemen… ik ging nog nooit zó graag werken 😉
LikeLike
mooi verslag! Het was dan ook echt een leuke dag! Hopelijk vind je snel het juiste materiaal voor je stempels!
LikeLike
Wat leuk die stempels! Succes met stempelen.
LikeLike
Klinkt als een erg fijne dag! Ben nu al benieuwd naar de stempels die hier zullen verschijnen!
LikeLike
inderdaad schoon gelukte stempels, tot de volgende workshop? 😉
LikeLike